.

.

Teamу Англија Патриотски тим Око црно

Teamу Англија Патриотски тим Око црно

DEN 0.33

Залиха
Во магацинот.

Beе биде јасно дека сте fanубител на тоа кога ги спортувате овие декорации за лице, безводно лице! Тие се лесни за примена и отстранување за без напор приказ на ентузијазам на денот на играта. Овој пакет доаѓа со повеќе од десет привремени декорации украсени со тимска графика, за да можете да ги соберете или да ги споделите со колеги навивачи. Печатено на безбеден материјал на кожата со силна адхезија за да се осигурате дека вашиот тимски дух ќе ја покаже целата игра! НФЛ Нова Англија Патриоти Тим 8 Пак Око црно. Официјално лиценциран со лига и тим. Безводно око црни декорации. Вклучува 8 привремени црни декорации за очи.

Основни карактеристики

Најдобри понуди