.

.

Карат Т.В. Дијамантско срце 10kt бело злато моден прстен

Карат Т.В. Дијамантско срце 10kt бело злато моден прстен

DEN 3.33

Залиха
Во магацинот.

Потсетете ја на вашата засекогаш loveубов со овој симпатичен мал дијамантски моден прстен. Изработено во бело злато, овој пирен стил има трио треперливи дијаманти во центарот на стилот. Две полирани срца од бело злато се спуштаат во центарот на камењата, додека акцентите на бело злато на сплит -шанкот додаваат интерес за овој среќен дизајн. Сјајни со дијаманти и брилијантен сјај, овој прстен е сигурен дека ќе ја насмее. Империјал 1/10 Карат Т.В. Дијамантско срце 10kt Бело злато моден прстен : Дијамант Тежина : 1/10 ct. T.W . Дијамантска боја : H-I. Јасност на дијаманти : I2. Поставување на дијаманти : Постави сет. Направено во 10kt бело злато. Достапно во големини 6-9. Секое парче накит поминува ригорозен преглед во нашите лаборатории за обезбедување на квалитет. Така можете да купите со доверба - загарантирано. Научи повеќе.

Основни карактеристики

Најдобри понуди