.

.

Range Rover SVR деца автомобил во сина нога до подот возење

Range Rover SVR деца автомобил во сина нога до подот возење

DEN 3.33

Залиха
Во магацинот.

Детскиот автомобил Range Rover SVR е совршен за вашето малечко! Елегантниот дизајн изгледа идентичен со вистинскиот автомобил и доаѓа во три бои - црвена, бела и сина боја. Ова кул возење има складиште што е совршено место за одржување на омилените играчки на kiddos. Децата можат да го возат овој стилски автомобил со употреба на нозе за да притиснат и слободно да се движат каде и да посака нивното срце! Range Rover SVR Car Authentic Range Rover Look. Одделение за складирање. Нога до подот, притискајте и играјте.

Основни карактеристики

Најдобри понуди