.

.

Студената индустрија Среќна камперска елен шума Крстоносната слика Необраната уметничка печатена wallидна уметност, Дизајн од Пол Брент

Студената индустрија Среќна камперска елен шума Крстоносната слика Необраната уметничка печатена wallидна

DEN 1.00

Залиха
Во магацинот.

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 12 x 0,5 x 12 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : очила за сонце, антилер, сликарство, цицач, животно, шатор, елени, диви животни, кампување, кампување опрема, пешачење, сценографија. Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Дизајн на Пол Брент.

Основни карактеристики

Најдобри понуди