.

.

Чизми со широко телесно телесно чевли со чевли

Чизми со широко телесно телесно чевли со чевли

DEN 751.84

Залиха
Во магацинот.

Покажете го најсјајниот стил оваа сезона во чизми за тајни оддели преку коленото од колекцијата на ourурни. Овие стилски широки чизми со калфрираат имаат скриени во џеб и врвни кожни кожни нагоре што се креваат над колената. Класичното врвно зашивање, деталите за каиш со акценти на токи и столбови на столбови од шумски потпетици го завршуваат изгледот. Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 22 инчи. Обем на теле : 16 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux Fur. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Основни карактеристики

Најдобри понуди