.

.

Pinty Premium најлон ранец со 2L вода за хидратација на мочниот меур за велосипедизам искачувајќи во кампување розова

Pinty Premium најлон ранец со 2L вода за хидратација на мочниот меур за велосипедизам искачувајќи во кампување

DEN 1.33

Залиха
Во магацинот.

Изработено од премиум најлон, издржлив и лесен за чистење на еден оддел за 2 -литарски мочен меур со вода за пиење, една за дополнително складирање совршено за пешаци, велосипедисти, кампери и други ранец на ентузијасти на отворено : Направено од трајни најлонски ткаенини : отпорна на абразија, абење и солзи со два слоја дизајн : едниот за течниот сад, а другиот за копчињата, телефоните и др. Широки ленти со рамо на рамо со дупки за торбата со вода во вода : Изработено од нетоксична, еколошки материјални продавници за вода од 68 до 104 ( 20-40) Цевка за пиење вода што се поврзува со дното на мочниот меур на вода, лесен за употреба со вентил за вклучување/исклучување направен од трајно најлонско ткаенина и отпорна на солза. Пакетот за две оддели за складирање вклучува : 1 x спортски ранец 1 x Спецификации за вода за пешачење во вода : Боја : Пинк материјал : Полиестер и најлонски ранец Големина : 13,38 x 6,69 инчи / 34 x 17 см дебелина на ранецот : 3,15 инчи / 8 см Тежина на ранец : 11,4oz / 322 G Максимална должина на лентата за рамо : 31,5 инчи / 80 см Капацитет на мочниот меур на вода : 0,53 американски гал / 2 L Должина на цевката : 41,73 инчи / 106cm Големина на пакетот : 18,9 x 10.24 x 1,57 инчи Тежина на пакетот : 1lb.

Основни карактеристики

Најдобри понуди