.

.

Момчиња Spider-Man Miles Miles Morales Fleece Graphic Hoodie Sweatshirt, големини 4-14

Момчиња Spider-Man Miles Miles Morales Fleece Graphic Hoodie Sweatshirt, големини 4-14

DEN 3.00

Залиха
Во магацинот.

Неговите сетила на Спајди се затемнуваат како да се задржат удобно и да изгледаат кул. Оваа дуксер на „Спајдермен Худи“ е направена во пријатна ткаенина од руно со сите отпечатоци инспирирани од неговиот омилен суперхерој на Марвел. Тој може да ја спари оваа худи со пар фармерки или џогер, да ги облече своите прилики и сите е поставен за еден ден исполнет со часови или викенд на забавни активности. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : прицврстен аспиратор. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Карактеристики : сите отпечатоци; Супер-мека ткаенина. © Марвел, сите права се задржани. Момчињата „Спајдермен“ руно графички дуксер за худи.

Основни карактеристики

Најдобри понуди