.

.

Удобност ги зафати ултра кадифен волан на прикривот на главата комбо комбо голема сива боја

Удобност ги зафати ултра кадифен волан на прикривот на главата комбо комбо голема сива боја

DEN 452.00

Залиха
Во магацинот.

Удобноста grips ™ линија на премија за воланот на воланот; Перниките за потпирачот за глава и капаците на безбедносните ремени сега обезбедуваат избор на атрактивни додатоци за појавување. Нашата конструкција на супер-перничиња микро влакна и мемориска пена сигурно ќе го испорача најудобниот погон што некогаш сте го искусиле, додава стил на ентериер; Го штити вашиот управувач; Ја зголемува удобноста; Ја намалува топлината од воланот; Премиум материјали; Одговорна големина на големи димензии - 16,5in Волани.

Основни карактеристики

Најдобри понуди