.

.

Бесплатно собрание момчиња пријатна јакна од руно, големини 4-18

Бесплатно собрание момчиња пријатна јакна од руно, големини 4-18

DEN 3.00

Залиха
Во магацинот.

Неговата нова омилена одење за студени денови-јакна на слободното собрание е совршен слој за транзиција, завршен со печатени детали за да го задржи трендовски над мета и џогери со долг ракав. Исклучиво на. Материјал : 100% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : прицврстен аспиратор. Затворање : Целосен поштенски фронт. Ракави : Долги ракави со еластични манжетни. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : печатено пониско тело и ракави; лого на потпис на градите; еластично полите. Бесплатно склопување печати руно јакна за момчиња. Воведување деца со бесплатно собрание. Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд. Оној што е како тренд, како што е прифатлива и е посветена на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слој и да се соберете слободно. Ова е бесплатно собрание.

Основни карактеристики

Најдобри понуди