.

.

Машини со навојна рачка за прицврстување на рачката за прилагодување на црна боја

Машини со навојна рачка за прицврстување на рачката за прилагодување на црна боја

DEN 1.67

Залиха
Во магацинот.

3/8 "X5 " HEX завртки за капакот на капакот на капакот на капакот на завртката (10-пакувања) Спецификации : Погон Тип : Хекс штекер; Стил на глава : глава на капачето на штекерот; Материјал : 12.9 СОДРИНА СОВЕТНА СПОДЕЛУВА : Име на производот : завртки за капакот на главата на штекерот; Големина на низата : 3/8 "x5 " (d*l) Тежина : 572g; Тип на прицврстувач : завртка за приклучок; Главна боја : Black Thread Pitch : 16g; Вкупна должина : 136мм; Дијаметар на главата : 14мм/0,55 "Висина на главата : 10мм/0,4 "; Големина на хексадецимален клуч : 8мм/0,3 "Машини M8 Навојна рачка за прицврстување на рачката за прилагодување на црната (1-пакет) дизајнирана со глава и 304 материјал од не'рѓосувачки челик . Компонента за фиксирање, индустриски и градежни сврзувачки елементи. Користена широко во домашниот и канцеларискиот апарат, уреди за дома и канцеларии, Комуникациска опрема, собрание на бродови и друга индустрија за машини.

Основни карактеристики

Најдобри понуди