.

.

Wonder Nation Girls Printed & Solid Twist-Front Mairs, 2-пакувања, големини 4- & плус

Wonder Nation Girls Printed & Solid Twist-Front Mairs, 2-пакувања, големини 4- & плус

DEN 3.00

Залиха
Во магацинот.

Тој е составен од печатење и цврсти 2 парчиња полициски пресврт со кратки ракави со прилично задниот дел од задниот дел. Твит за пресврт на скалилата; . 92% полиестер 8% спандекс; . Машинско миење ладно со слични бои, измиено внатре, нежен циклус . Индонезија.

Основни карактеристики

Најдобри понуди