.

.

Елен го става чевли за лизгање на мажите од Еверест

Елен го става чевли за лизгање на мажите од Еверест

DEN 3.00

Залиха
Во магацинот.

Елените Stags Everest2 се сигурни дека ќе ви бидат чевли за секоја пригода. Тие работат за вас напорно како и секој пар чевли што некогаш ќе ги имате, одејќи беспрекорно од канцеларијата до викендот и назад Ева Интоле. Мемориска пена. ПУ аутсол.

Основни карактеристики

Најдобри понуди