.

.

Опуштено опуштено плетено салони за мажи на Georgeорџ

Опуштено опуштено плетено салони за мажи на Georgeорџ

DEN 199.52

Залиха
Во магацинот.

Овие воздушни, лесни плетени салони од Georgeорџ даваат мазна удобност и мекост со својот удобен дизајн на ткаенини. Овие шорцеви за мажи имаат опуштено вклопување со затегната еластична лента за половината и цртеж за да помогнат во прилагодувањето на вистинското вклопување. Пар со омилената мета или врвот и подготвени сте да се опуштите во стил и удобност! Исклучиво на. Материјал : 62% полиестер/34% рајон/4% дрес на спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Затворање : Повлечете стил со затегната еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови; 1 џеб за заварување на заварувањето ги држи најважните работи. Карактеристики : вратоврска за влечење; контраст во цевководи за половината; Зашивање на џеб на монети. Машки салон шорцеви од Georgeорџ.

Основни карактеристики

Најдобри понуди