.

.

Девојки за мали деца на Никол Милер ги поставија чизмите, големини 7-10

Девојки за мали деца на Никол Милер ги поставија чизмите, големини 7-10

DEN 1.67

Залиха
Во магацинот.

Вашето мало девојче ќе ги сака овие супер удобни и стилски Никол Милер „Челзи чизми“ оваа есен. Со дизајн на rhinestone и облога на руно не само што таа ќе биде најмодерната, туку и најтопла! Детали за ринестон. Грипи ѓон. Поставена од руно.

Основни карактеристики

Најдобри понуди