.

.

Добро ткаена Валенсија Леа Сина Викторија Арт Нову Флорална 5'3 7'3 килим со висока ниска област

Добро ткаена Валенсија Леа Сина Викторија Арт Нову Флорална 5'3 7'3 килим со висока ниска област

DEN 0.67

Залиха
Во магацинот.

Меки, смирувачки бои направени за да одговараат на денешниот декор и најразлични цветни, геометриски и преодни модели, колекцијата на Валенсија носи квалитетна и креативна флексибилност во областите со висок сообраќај. 100% полипропилен куп има високо-ниска текстура што се појавува од подот. Предивото е издржливо, отпорни на дамки и е лесно да се исчисти како да се испушти, што ја прави оваа колекција совршена за зафатени области како ходници и влезови. Куп со високо-ниско ткаење. Издржлив, лесен за чистење на предиво. Направено од синтетички влакна отпорни на дамки (100% полипропилен). Безбедно за дрвени подови. Пролеа бесплатно предиво. Употреба на рампа за килим се препорачува да го продолжите животот на вашиот килим и да спречите менување и лизгање. Сергирани од сите четири страни.

Основни карактеристики

Најдобри понуди