.

.

Без граници Супер меки тешки фармерки на јуниори

Без граници Супер меки тешки фармерки на јуниори

DEN 271.84

Залиха
Во магацинот.

Мека, истегната, слаба - Jeanанс! Проширете ја вашата колекција на тексас со удобен пар од без граници. Со класичен стил со пет џеб, овие кожа се движат со вас со ткаенина за истегнување. Тоа е пар фармерки што сакате да ги достигнете повторно и повторно. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина 7. Слаба нога. Затворање на копчињата со поштенски мува. Стил со пет џеб. Јамки на појас. Зашивање на врвот на контраст. 67% памук/30% полиестер/3% спандекс. Машина за перење. Увезени. Исионери се протегаат слаби фармерки од без граници.

Основни карактеристики

Најдобри понуди