.

.

Чудо нација Бебе девојче Реверзибилна јакна за ветерници, маица и хеланки, сет на облека

Чудо нација Бебе девојче Реверзибилна јакна за ветерници, маица и хеланки, сет на облека

DEN 2.00

Залиха
Во магацинот.

Нејзиниот комплетен изглед од глава до пети е тука од Wonder Nation со реверзибилен ветерник за дополнителна стилска опција. Се продава исклучиво на и. Вклучува : ветерница, маица и хеланки. Windbreaker : реверзибилен; Затворање на патент-фронт; лесен; прикачен аспиратор; Еластични манжетни и полите. Маица : деколте за лажичка; кратки ракави; Графички предниот сјај. Легави : влечење еластична лента за половината; Инспирирана од чипка на чипка во полите. Добро за вас и планетата! Овие предмети содржат полиестер направен од рециклирана пластика. Ветерница : 60% полиестер; 40% рециклиран полиестер; Маица : 60% памук/40% полиестер; ХЕЛГИ : 87% полиестер/8% Спандекс5% Рециклиран полиестер. Машина за перење. Увезени.

Основни карактеристики

Најдобри понуди