.

.

Terra & Sky Women's Plus Size Size Directional Stripe Shorte Schaive T-Shirt

Terra & Sky Women's Plus Size Size Directional Stripe Shorte Schaive T-Shirt

DEN 255.84

Залиха
Во магацинот.

Паметните режија на насоки додаваат рафиниран допир на овој обичен врв од кратки ракави на Тера Долман. 76% памук/24% полиестер. Машина за перење. Увезени. Плус големина на екипаж на екипажот за жени од Terra & Sky.

Основни карактеристики

Најдобри понуди