.

.

Анавија Зашрафете го Инспиративен ѓердан од не'рѓосувачки челик ѓердан со приврзок накит со кутија за подароци

Анавија Зашрафете го Инспиративен ѓердан од не'рѓосувачки челик ѓердан со приврзок накит со кутија за подароци

DEN 1.33

Залиха
Во магацинот.

Гравниот накит е едно од најдобрите чувари што можат да бидат надарени, заради тоа колку може да биде личен и незаборавен. Нашиот индивидуално ласерски врежан и проверен за да го исполни стандардот на квалитет на Анавија. Совршени подароци за мајки, сестри, пријатели, девојче пријател и соработник. Нашите ѓердани ќе бидат подготвени во кутија за подароци за потпис на Анавија, подготвена за подарок. Anavia користи само највисок квалитет од не'рѓосувачки челик, кој нема да оцрни и е хипоалергичен. Материјал : Не'рѓосувачки челик. Достапни бои : сребро, злато и розово злато. Големина на дискот : 22мм диа. Во споредба со другите ѓердани наши се изработени од висококвалитетен хируршки одделение не'рѓосувачки челик кој има подолго време на долговечност затоа што тие се подебели, нема да оцрни и се хипоалергични. Вклучува : (1) ѓердан и (1) кутија за подароци.

Основни карактеристики

Најдобри понуди