.

.

Детско место девојки со долги ракави со долги ракави и панталони со 2 парчиња пижами, големини 4-16

Детско место девојки со долги ракави со долги ракави и панталони со 2 парчиња пижами, големини 4-16

DEN 2.67

Залиха
Во магацинот.

Детско место девојки со долги ракави со долги ракави и панталони со 2 парчиња пижами се со одличен додаток на вашата колекција за пижами. Во сетот на пижами има асортиман на сончоглед, манжетни за нозе и деколте на екипажот на ребрата. Дното на пижамата има еластична лента за половината за удобно вклопување. Клучен детал е дека оваа стока не е отпорна на пламен, за безбедноста на детето, овој напис на облека ќе одговара на Snuggly. Врвот на долгиот ракав и пантолоните доаѓаат во големини 4-16. Забелешка : За безбедноста на детето, облеката треба да одговара на ситно. Оваа облека не е отпорна на пламен. Облеката со лабава фитла е со поголема веројатност да запали оган . врзани манжетни за нозе. Увезени. Манжетни за вратот и ракавот на ребрата.

Основни карактеристики

Најдобри понуди