.

.

Тајни богатства женски и жени плус супермински панталони за пижама

Тајни богатства женски и жени плус супермински панталони за пижама

DEN 0.67

Залиха
Во магацинот.

Имајте на што да се радуваме после долг ден со овие супервични панталони од пижами од тајни богатства. Дизајнирани со супер меко чувство, овие панталони ве одржуваат ваш најсјајно без разлика дали се одвивате од работа или имате мрзлива недела. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. midrise. Опуштено вклопување. Повлечете го стајлингот; влечење на половината. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Меки панталони за пижами за жени од тајни богатства.

Основни карактеристики

Најдобри понуди