.

.

Thumbrintz Damask Monogram Декоративна перница, црна и златна

Thumbrintz Damask Monogram Декоративна перница, црна и златна

DEN 2.00

Залиха
Во магацинот.

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка. Thumbrintz Damask Monogram Декоративна перница, црна и златна : Прекрасна уметност од MWW Design Studio создава монограм дизајн во црна и златна боја за оваа печатена перница. Перницата е совршен акцент за софа, кревет или стол. Лицето и грбот се направени од мек ткаен полиестер. Сликата е отпечатена и на предната и на задната страна, со што перницата е реверзибилна. Исполнета со рециклиран полиестер микрофибер, перницата е совршена фокусна точка или како завршен допир во просторијата. Достапни големини : 14 "x14", 16 "x16", 18 "x18", 20 "x20", 26 "x26". Само чисто место.

Основни карактеристики

Најдобри понуди