.

.

Без граници машка баја плетена шорцеви, големини XS-3XL

Без граници машка баја плетена шорцеви, големини XS-3XL

DEN 404.80

Залиха
Во магацинот.

Канал што лежеше, животниот стил на Западниот брег во овие харингански баја плети шорцеви од без граници. Супер-мека, текстурирана ткаенина се чувствува одлично и се движи со вас, бидејќи овие шорцеви имаат лесен, повлечен дизајн со повеќе болен крај на влечење за совршено вклопување во секое време. Без разлика дали се карате, удирате по улицата или грабате залак, ќе изгледате без напор да го направите тоа додека ги спарувате овие шорцеви со цврста маичка или поло кошула! Само на. Материјал : 57% памук/43% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Rise и Inseam : Mid-пораст; 9 ”inseam. Fit : Modern. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 џебови од страничен шеф; 1 задниот џеб има најважни работи. Карактеристики : плетенка за влечење со нишка за контраст на нишка од повеќе бои; Текстура на херингбон; Чувство на мека рака. Машка баја плети шорцеви од без граници.

Основни карактеристики

Најдобри понуди