.

.

Маица за момчиња на мали деца и сет на атлетска облека од 2 парчиња дрес

Маица за момчиња на мали деца и сет на атлетска облека од 2 парчиња дрес

DEN 411.04

Залиха
Во магацинот.

Без разлика дали тој игра спорт, се шегува околу игралиштето или легнува дома, оваа облека со две дела на момчињата на мали деца, поставена од Health Tex, ќе обезбеди тој да изгледа и да се чувствува одлично. Во сетот се вклучени маица со кратки ракави и пар со шорси од Jerseyерси. Tee има смела атлетска графика од предната страна, додека шорцевите имаат стил на влечење без проблеми со покриена еластична лента за половината за привлечен, прилагодено вклопување. Овој комплет за облека на мали деца е достапен во разновидни стилови. Маица за момчиња на Health Tex Toddler Boys и Jersey Shorts 2-парчиња атлетска облека сет : 100% полиестер. Маица и панталони. Сет со две парчиња облека. Те : Атлетска графика однапред. Кратки ракави. Деколте на екипажот со ребра. Внатрешно означување. Шорцеви : Изработка на Jerseyерси. Сеопфатна печатена шема. Покриена еластична лента за половината. Достапно во разновидни стилови. Вклучете се внатре и машината измијте ладно со слични бои, не користете омекнувач на белило или ткаенина, сувајте суво ниско, не пеглајте.

Основни карактеристики

Најдобри понуди