.

.

Mygift Wallид монтиран рустикално-модерно сиво дрво лебдечки полици, сет од 3

Mygift Wallид монтиран рустикално-модерно сиво дрво лебдечки полици, сет од 3

DEN 2.67

Залиха
Во магацинот.

Со елегантен аголен дизајн и рустикално излажано сиво дрво, овие украсни лебдечки полици носат еклектичен изглед на средниот век и на домашни и за трговски простори. Во големина од 9 до 17 инчи, овие дрвени полици можат да се користат како сет или индивидуално за да се обезбедат поставки за украсни предмети или функционално складирање во мали простории. Корисно за подобрување на празни wallидни простори, овие стилски мини полици нудат креативен начин за прикажување на куриози, чувари, слики и други опции. Спецификации : големи - 4 H × 16,8 W × 4 d; Среден - 4 H × 12,8 W × 3,5 d; Мал - 4 H × 8,8 W × 2,8 d (во инчи). Mygift Wallид монтиран рустикално-модерно сиво дрво лебдечки полици, сет од 3.

Основни карактеристики

Најдобри понуди