.

.

Машка Виланова диви мачки NCAA маица за кошарка за кошарка

Машка Виланова диви мачки NCAA маица за кошарка за кошарка

DEN 3.33

Залиха
Во магацинот.

Прославете ја Villanova Wildcats 2016 NCAA со оваа маица за кошаркарски шампиони. Тоа прави прекрасен подарок за секој обожавател на училиштето или тимот. Оваа издржлива машка кошула со памук доаѓа во сина боја и се одликува со логото на Виланова, како и финалето четири дизајн со национални шампиони напишани со големи смели букви за светот да го види. Доаѓа во најразлични големини што одговара само на секој обожавател. Машка Виланова диви мачки 2016 NCAA маичка за кошарка за кошарка : памучен материјал. Официјално лиценцирана кошаркарска маица. Идеален подарок за секој обожавател на Wildcats. Боја : Сина. Достапно во големини : M, L, XL и 2 XL.

Основни карактеристики

Најдобри понуди