.

.

Трговска марка ликовна уметност „Сината порта“ платно уметност од Линда Врид

Трговска марка ликовна уметност „Сината порта“ платно уметност од Линда Врид

DEN 1.33

Залиха
Во магацинот.

Уметник : Линда Wrides Ubject : Architecture Style : Modern & Modern and Contectione Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има сина порта од десната страна на белата рамка. За создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Линда Wride „Сината порта“ платно уметност.

Основни карактеристики

Најдобри понуди