.

.

Канцелариски стол за прилагодување со низок грб со кожена пумпа, столче за дизајн на длабоко копче со тврда база, акцент стол во црна боја за спална соба, дневна соб?

Канцелариски стол за прилагодување со низок грб со кожена пумпа, столче за дизајн на длабоко копче со тврда

DEN 2.33

Залиха
Во магацинот.

Ова едноставно копче со тафтирано канцелариско столче може да се вклопи во која било канцеларија или во вашата матична маса. Елегантниот тапацир може да ја направи вашата работна околина удобна, а прилагодувањето на висината ви овозможува совршена висина заснована на вашата потреба. Удобното седиште е поставено со пена со висока густина и има модерен тафтен дизајн на задниот дел и седиштето. Седнете, опуштете се и уживајте во работењето ефикасно во овој софистициран канцелариски стол. Прилагодливи табели со табела за дизајн на лесни мобилности Димензија на производот : 21 "x 24 " x 27-31 "Hnumber of Package : 1 Package Dimension : 21.30 " (w) x 9.10 "(d) x 20.50 " (ч) (ч) (ч) (ч) (ч) (ч) (ч) (ч) (ч) (ч) (ч) Тежина на пакет : 13,9 LBSWEIGHT CAPAP : 250 lbsmaterial : Pucolor : Black Assembly Потребно е : Да, прилагодлив канцелариски стол со низок грб со PU кожа, длабоко копче на тафтирано дизајнерско столче со цврста база, акцент стол во црна боја за спална соба, дневна соба.

Основни карактеристики

Најдобри понуди