.

.

Бафало сметки 22oz. Стакло Пилснер со силиконски зафат

Бафало сметки 22oz. Стакло Пилснер со силиконски зафат

DEN 1.00

Залиха
Во магацинот.

Секој ќе види дека сте голем поддржувач на Buffalo Bils кога го користите овој 22oz. Стакло Пилснер со силиконски зафат за вашиот омилен пијалок. Crisps Graphics ќе ја покаже вашата loveубов кон сметките за Бафало во секое време со својот елегантен дизајн. Овој софтвер за пијалоци е совршен додаток во деновите на игра или секој ден. Бафало сметки 22oz. Стакло Пилснер со силиконски зафат : Материјал : 100% стакло. Висококвалитетен 3-димензионален метален амблем. Тимска боја силиконски зафат. Има приближно 22oz . официјално лиценциран. Увезени. Бренд : Одлични американски производи.

Основни карактеристики

Најдобри понуди