.

.

Шама плус големина кошули со кратки ракави за жени плетени проточни блузи од туника, цветни печатени врвови

Шама плус големина кошули со кратки ракави за жени плетени проточни блузи од туника, цветни печатени врвови

DEN 319.84

Залиха
Во магацинот.

Овој обичен позиција за печатење женски туничен врв е подготвен за секоја пригода. Повеќебојниот апстрактен цветен или во боја блок печатење му дава на прекрасниот врв допир на каприц. Стилски ден надвор или може да се стилизира како елегантен изглед за работа. Пол : жени; Дами; Девојки. Големина : xl, 2xl, 3xl, 4xl. Ткаенина : 95% полиестер, 5% спандекс. Боја : Црна цветна, блокада во боја, виолетова. Врат : вратот на екипажот. Должина : Погоди на колк. Карактеристики : кратки ракави; Дизајн на печатење на поставување; Проточен плетен полите; Копче за копче. Погодна сезона : Пролет, лето, есен. Содржина на пакетот : 1 x Femaleенски туничен врв. Грижа : Рачна / нежна машина миење / не бели. Стилови : плус големина на тунична кошула со кратки ракави за жени, женски печатен летен бус плус големина.

Основни карактеристики

Најдобри понуди