.

.

Копчиња за мраз 3,75 џеб нож

Копчиња за мраз 3,75 џеб нож

DEN 2.33

Залиха
Во магацинот.

Заклучете го назад. 5 "Затворено. 3,75 " Огледало заврши сечилото на не'рѓосувачки клип. Црвена рачка на коските. Никел сребрен засилувач (а). Дупка за ленти. Inlay Shield. Бокс. Тоа е прилично лесен и прилично лесно да се чува чисто. Сечилото со висока изведба на сечилото се изостри на работ на брич и држете го работ за проширена употреба. Висококвалитетни, високи перформанси, исклучителни, работни алатки и ножеви достапни за сите потрошувачи. Соодветните врвни материјали се користат и се посветени на интензивно изработка на вредни џебови или лов на ножеви. Напредната технологија и иновативниот дизајн се комбинираат за да создадат цврсти, изработени, сигурни корисници на ножеви се горди да ги носат. Фрост прибор за јадење 3,75 "џебен нож : заклучете го задниот дел . 5" затворен . 3,75 "огледало финиш не'рѓосувачки клип точка сечило . црвена рачка за коски за коски . Никел сребрен засилувач (а).

Основни карактеристики

Најдобри понуди