.

.

Време и време женски џемпер за кардиган од јака

Време и време женски џемпер за кардиган од јака

DEN 2.67

Залиха
Во магацинот.

Без напор додаток за да ја донесе вашата облека во живот, времето и кардиганот на Тру му дава полиран слој на вашиот изглед со пријатна јака од шал. Врзете го вашиот секојдневен стил од фустани до вашите омилени блузи. Исклучиво на. Материјал : 44% акрилик/29% полиестер/24% рециклиран полиестер/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. fit : опуштено вклопување. Деколте : јака од шал. Затворање : Отворено предни. Ракави : Долги. Jебови : Ниту.

Основни карактеристики

Најдобри понуди