.

.

Stuple Industries Rabbit Star Wars Wars Neon Cart Cartoon Portter Portидање, 17, дизајн од Лусија Хефернан

Stuple Industries Rabbit Star Wars Wars Neon Cart Cartoon Portter Portидање, 17, дизајн од Лусија Хефернан

DEN 671.84

Залиха
Во магацинот.

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 17 x 1,5 x 17 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : зајак; Зајаче; Зеленчук; Cosplay; Ноќта на вештерките; Неонско светло; Стрип; Војна на ѕвездите; Темна страна; Крзно; Миленик; Кејп; Кацига; Деца ;. Дизајн од Лусија Хефернан.

Основни карактеристики

Најдобри понуди