.

.

Атлетски работи женски шорцеви за велосипеди

Атлетски работи женски шорцеви за велосипеди

DEN 208.00

Залиха
Во магацинот.

Совршено за следниот тренинг или ден исполнет со активност. Овие шорцеви за велосипеди од атлетски дела се изработени во удобна ткаенина и природно контури на вашата форма и криви со истегнување финиш за целосна подвижност. Најдобриот дел : странични џебови за да ги задржите вашите најважни работи додека сте во движење. Материјал : Двојно плетено блокирање : 80% рециклиран полиестер/20% спандекс; Хедер Jerseyерси : 44% рециклиран полиестер/44% полиестер/12% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : вграден. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 7 ”inseam. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 џебови на страните. Карактеристики : истегнување ткаенина. Shustенски шорцеви за велосипеди од атлетски дела.

Основни карактеристики

Најдобри понуди