.

.

Co. Silver Jeans Co. Women'sенски Ејвори Висок пораст слаби фармерки, големини на половината 24-36

Co. Silver Jeans Co. Women'sенски Ејвори Висок пораст слаби фармерки, големини на половината 24-36

DEN 3.00

Залиха
Во магацинот.

Сребрени фармерки копродукции Ејвори Висок пораст Скини фармерки - Висок пораст што ги подобрува кривините, Ејвори има совршено контурирана лента за половината што ги контурите токму таму каде што ви треба. Ова значи дека можете да се збогувате со Gapping за добро. Специјално е дизајниран да ласка закриен задниот дел со леснотија во колкот и бутот и ефектот на кревање на задник. Слаби фармерки со потресено темно индиго еко миење кое користи помалку вода, хемикалии и енергија. Одржливиот тексас се протега на електрична енергија направен со цикло -влакна кои ги намалуваат пластичните микрофибери во нашите океани и пластичната акумулација во депониите. 10,25 '' Висок пораст. Стајлинг со 5 џеб со изложено копче и затворање. 9,75 '' Отворање на нозете. Моделирани во големина 26 и 29 '' inseam; Мерења на моделот : Висина 5'9.5 '', биста 32 '' колк 35,5 '', половината 25 ''.

Основни карактеристики

Најдобри понуди