.

.

Braенски градник за маици

Braенски градник за маици

DEN 719.84

Залиха
Во магацинот.

Тајните богатства лесно постепени прилагодени градник за маица. Поддржан градник со прилагодливи ленти за цел ден удобност. Совршено да се носи под вашата омилена маица. Подлога. Покриеност со маица. Прилагодливи ленти. Лесна подлога.

Основни карактеристики

Најдобри понуди