.

.

Салем wallиден кабинет со две врати и прилагодлива полица во бело

Салем wallиден кабинет со две врати и прилагодлива полица во бело

DEN 1599.84

Залиха
Во магацинот.

Кабинетот Салем со две врати доаѓа во чиста, бела завршница. Овој wallиден кабинет го меша стариот свет и современ стил за шармантен изглед кој ја надополнува секоја бања. Дизајнот на кабинетот нуди доволно складирање. Кабинетот има една прилагодлива полица што е идеална за складирање на предмети со различни големини. Акцентот на крцкање на стаклениот панел на вратата и јасното копче додава шармантен допир. Потребно е одредено собрание. Вклучен хардвер. Chrome завршен хардвер и јасно копче на вратата . Една внатрешна полица е прилагодливо, лесно складирање за високи предмети . Површинска монтажа; Вклучен хардвер . MDF Construction нуди издржливост. Магнет и шарки на вратите се предни. Капацитет на тежина : 10 lb. по полица со правилно инсталирани сидра.

Основни карактеристики

Најдобри понуди