.

.

Warенски непречено обликувачки хеланки на Ворнер, 1-пакет

Warенски непречено обликувачки хеланки на Ворнер, 1-пакет

DEN 2.33

Залиха
Во магацинот.

Совршено за положување и ласкав допир на вашиот изглед, овие обликувачки хеланки од Ворнер се карактеризираат со беспрекорен дизајн. Обезбедувајќи опуштено и удобно вклопување, овие хеланки се додаток без никаков удар и впечаток на вашата гардероба. Моделот е 5’10 ”и носи големина S/m. Опуштена удобност одговара. Повлечен стил; Нема врвен половината на мафини. Испорачува непречен изглед. Без гребење или оставање впечаток. 91% најлон/9% спандекс. Машина за перење. Увезени. Беспрекорно обликување на хеланки од Ворнер.

Основни карактеристики

Најдобри понуди