.

.

Среќна точка Санта вреќа

Среќна точка Санта вреќа

DEN 2.00

Залиха
Во магацинот.

Давањето никогаш не било толку забавно отколку со корисна весела точка Санта вреќа од Северен пол. Спортирајќи низа за цртање и цврста лента за да ја олеснат работата на Дедо Мраз, децата од сите возрасти ќе се радуваат кога ќе ekиркаат внатре во Божиќното утро! Родителите ќе воодушеват во текот на целата година, бидејќи оваа цврста, вреќа одобрена од Дедо Мраз се користи за собирање играчки и облека или за складирање на вреќи за спиење и перници. Совршена вреќа за испорака на играчки од Дедо Мраз. Еднократно и еколошки. Лесна и силна полиестерска торба. Врв на врвот за да ги задржите подароците скриени. Памук за памучни ремени за рамо. Двострано печатење.

Основни карактеристики

Најдобри понуди