.

.

Атлетски дела Машки и големи машки 9 ткаени технолошки шорцеви, до големина 3XL

Атлетски дела Машки и големи машки 9 ткаени технолошки шорцеви, до големина 3XL

DEN 303.84

Залиха
Во магацинот.

Разновиден за секојдневните активности или следното тренингот. Овој пар ткаени шорцеви за мажи од атлетски дела се убав додаток на вашата активна облека со својот удобен дизајн. Спарете го со омилената маица, резервоарот или качулка, облечете ги патиките и подготвени сте да работите пот. Материјал : тело : 86% полиестер/14% спандекс; Полева лента : 82% полиестер/18% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : моделот е 6'1 "и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигнување и инсејм : средно-пораст; 9" inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Ockебови : 2 странични џебови имаат најважни работи. Карактеристики : ткаен дизајн. Вршени шорцеви за мажи од атлетски дела. Атлетик работи машка и голема машка 9 “ткаени технолошки шорцеви, до големина 3xl. Атлетски дела.

Основни карактеристики

Најдобри понуди