.

.

Време на жени и чистење на плакарот за жени

Време на жени и чистење на плакарот за жени

DEN 1039.84

Залиха
Во магацинот.

Преземете го секој терен во овој шик нов пешач, во кој има солиден ѓон ѓон и перничен јака за дополнителна удобност. Ленти за прилагодливост; Мемориска пена за меморија; Човечка постава; Човечки lug ѓон; Висина на вратило од 100мм.

Основни карактеристики

Најдобри понуди