.

.

Gr Bg Print Cami

Gr Bg Print Cami

DEN 207.84

Залиха
Во магацинот.

Облечете се секојдневни прилики со прекрасен гаранималс новороденче девојче печати ками резервоар. Тоа е меко, шарено и лесно за чистење, што го прави популарно кај двете деца се и старателите. За да создадете навистина уникатна облека за денот, обидете се да го спарите овој резервоар Garanimals со пар сини, розови или виолетови новороденчиња или хулахопки и да го завршите изгледот со пар сандали или подноси. Сите овие артикли се достапни одделно. Овој симпатичен и забавен печатен резервоар е дел од многу регистри на подароци преку Интернет. Се одликува со симпатична сеопфатна цветна печатење против бела позадина, заедно со детали што привлекуваат по должината на деколтето. Овој резервоар за печатење на новородени девојчиња Garanimals, исто така, има двојно зашиени полите, засилени дупки за рака и тенки ленти за рамо, што го прави идеален за активно време на игра во топло време. Гаранималс новородено девојче печатење Ками резервоар : Сеопфатен цвет. Измешајте и се совпаѓаат со друга облека. Резервоарот Garanimals има детално деколте. Двоен зашиен полите.

Основни карактеристики

Најдобри понуди