.

.

Кабинет за складирање на деца од рекариџ - Основно еспресо

Кабинет за складирање на деца од рекариџ - Основно еспресо

DEN 0.67

Залиха
Во магацинот.

Додадете простор за складирање и прикажување во детска спална соба или игротека со кабинетот за складирање со 6 канти Riverridge. Се одликува со шест обоени отпадоци со исечени рачки кои целосно ги извлекуваат, правејќи ги лесни за носење и пополнување. Дополнителни димензии : Топ полица : 31.875 "W x 11.5 " D и кобичен големина : 9,5 "W x 10.75 " D x 10 "H, Bin Size : 10.5 " L x 9 "W x 9 " H. Собрани димензии : 11.5 "L x 31.88 " W x 24,88 "H Топ полица е совршена за прикажување играчки, книги или други парчиња акцент . доаѓа со 6 обоени отпадоци. Достапно во бело и еспресо.

Основни карактеристики

Најдобри понуди