.

.

Приказна за играчки на Дизни надвор од овој свет сино и бело вграден креветче за креветчиња

Приказна за играчки на Дизни надвор од овој свет сино и бело вграден креветче за креветчиња

DEN 1391.84

Залиха
Во магацинот.

Приказната за играчки на Дизни, кој е опремена со картички за креветчиња, опремени со креветчиња, има амортиран печатење на Buzz Lightyear, Alien, Rocket Spires и планети во сина боја на јасна бела позадина! Вклучува еластична околу рабовите за безбедно и привлечно вклопување. Направено од супер меки необични ткаенини. Мерки 28 "x 52 " и одговара на душек за креветчиња со стандардна големина. Машината што се пее за лесна нега! Дизајнот на печатење на сите карактери има Buzz, Alien, Planets и starsвезди. Симпатичниот вграден кревет за креветчиња е целосно еластизиран за безбедно и прицврстено вклопување. Одговара на стандардна креветче/душек за дете што мери 28 "x 52".

Основни карактеристики

Најдобри понуди