.

.

Blockенски шарен блок во боја за капење Две костими за капење Танкини со Boyshort плус големина за капење со големина

Blockенски шарен блок во боја за капење Две костими за капење Танкини со Boyshort плус големина за капење

DEN 786.56

Залиха
Во магацинот.

Направете прскање ова лето во оваа лажичка бикини дно костим за капење со кафевина. Бикини. Еко-пријателска измислица. 74% рециклиран најлон/26% спандекс; Поставете 100% рециклиран полиестер. Машинско миење, суво на линија. Увезени.

Основни карактеристики

Најдобри понуди