.

.

Nimbus I врамени печати за сликање

Nimbus I врамени печати за сликање

DEN 2.67

Залиха
Во магацинот.

Овој печатен печатење на Nimbus I е врвен квалитет на Giclee на архивска хартија со висока резолуција. Има украсени рабови што се рачно исечени. Изработено е од високо квалитетна издржлива рамка што не се воени, пристигнува подготвена за обесеност и вклучува сертификат за автентичност. Впечаток за врвен квалитет giclee на архива хартија со висока резолуција. РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИЦИ. Висококвалитетна издржлива рамка што не се во борба. Завршено под плексиглас отпорен на тресење. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

Основни карактеристики

Најдобри понуди