.

.

Chaps Men's & Big Men Arctic Reece Curtce јакна

Chaps Men's & Big Men Arctic Reece Curtce јакна

DEN 640.00

Залиха
Во магацинот.

Познат по својата удобност и стил, оваа кошула е крос-сезонска, крос-функционална моќност. Јакната за кошула од машката „Чапс“ на „Чапс“ е крајно разноврсна. Може да се носи сам, како слој под шегата, или како слој над маица. Совршено е да се носи секој ден без разлика дали е дома, работа, училиште или на отворено. Меко четкано поларно руно. Ве одржува топло за време на студените сезони. Крајно парче за положување. Двоен џеб на градите за складирање и стил. Големини S - 4x B. Машина за перење. Увезени.

Основни карактеристики

Најдобри понуди