.

.

Се прашувам зимски чизми за деца на деца на нација

Се прашувам зимски чизми за деца на деца на нација

DEN 0.33

Залиха
Во магацинот.

Девојки девојки Wonder Nation Nation Opp Winter Boot , Тоа е направено со текстил и PU горен. Овој чизми има две ленти за велкро за стапалото лесно да влезете и да влезете. Поставата за подигање е лажно руно со подлога од пена, нозете ќе се чувствувате меко и топло. Текстил и ПУ го горниот. TPR Outsole. Две ленти од Велкро. Лажна постава за руно со подлога од пена. Топло. Отпорен на лизгање.

Основни карактеристики

Најдобри понуди