.

.

Кошула со долги ракави на Georgeорџ и голем маж со долг ракав

Кошула со долги ракави на Georgeорџ и голем маж со долг ракав

DEN 303.68

Залиха
Во магацинот.

Безвременски карирани обрасци или цврсти тонови со класичен јака од копчето надолу ја прави оваа маичка од поплин од Georgeорџ лесен избор. Опуштената ткаенина за вклопување и истегнување обезбедува крајна удобност во тие обични денови. Оваа кошула со копче може да се спари со какви било шорцеви, панталони или фармерки за да се даде уникатен изглед и современ стил. Исклучиво на. Материјал : 97% памук/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Јака : јака од копчето. Затворање : Затворање на копчињата од предниот дел. Ракави : Долго. Ockебови : 1 џеб на градите. Карактеристики : шема на контраст или цврст тон. Полплин кошула за мажи од Georgeорџ.

Основни карактеристики

Најдобри понуди