.

.

Уникатни поволни цени за плетенка со потпетици на потпетици на пета на сандали за слајдови на потпетици

Уникатни поволни цени за плетенка со потпетици на потпетици на пета на сандали за слајдови на потпетици

DEN 493.44

Залиха
Во магацинот.

Чунки плетени ленти додаваат привлечен допир на оваа слајд сандала крената од блок-потпетица. Богатите и бујни плетенки камшикуваат низ горниот дел од оваа перничена кожа сандала што е совршено за натопување на сонце. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина (во инчи) Големина на САД - Големина на Велика Британија големина на ЕУ - Должина на стапалото висина на пета6 - - 4 36 9 36.5 4.5 37 9 2/9 - - 37,5 - 5,5 - 38 9 1/2 38 - 6 - 39 - - 9 2/3 39 7 - - 40 10 - 310 8 41 - 10 1/3 - 3 уникатни поволни чекори со плетенка со потпетици на потпетици На вампчињата со слајдови на бури пета : Faux кожа; Аутсала : гума; Пета : ПУ+апс. Цврста боја. Отворен пети. Чунки потпетици. Обични чевли. Повлечете ја. Пролет лето. Кожна кожа.

Основни карактеристики

Најдобри понуди